2019 yatas bebis bebek yatagi modeli
Çocuk Odası

2019 Yeni Sezon Ortopedik Yataş Bebek Yatağı Modelleri


Yataş markasının bebeklerin beden sağlığını koruyan ve rahatlık hissi veren 2019 Yeni Sezon Ortopedik Yataş Bebek Yatağı Modelleri, bebeğinizin huzurlu ve sağlıklı uykular uyuyarak büyüyeceği son derece rahat ve konforlu yataklar olarak görülüyor. Yataş Bebek Yatağı Modelleri üretiminde kullanılan tüm malzemeleri ve özel tasarımları ile bebeklerin omurga, cilt ve güvende hissedecekleri özel tasarımları ile en ideal yatak tasarımları olarak örnek gösterilebilir.

2019 Yeni Sezon Ortopedik Yataş Bebek Yatağı Modelleri

Bebek gelişiminde bebeğin yattığı yatağın önemi çok büyüktür, yataş bu konuda beklentilerin çok üzerine çıkan inanılmaz yeni teknolojik özellikli malzemeler kullanarak tamamen bebek sağlığını dikkate alan yataklar üretmiştir. Sizler için yataş bebek yatağı modelleri arasın dan seçtiğimiz yedi farklı yatağın özelliklerini inceledik.

2019 yatas yumurcak bebek yatagi modeli
2019 yatas yumurcak bebek yatagi modeli

İlk olarak sizlere yeni doğan bebekler için tasarlanmış son derece güvenli ve sağlıklı Miniko yataktan söz etmek istiyoruz.

2019 yatas miniko bebek yatagi modeli
2019 yatas miniko bebek yatagi modeli

Miniko bebek yatağı yeni doğan bebekler için sert sünger,3 ve 6 yaş için ise kuş tüyü ve yumuşak süngeri bir arada kullanmış. Bebeklerin omurga yapısını destekleyen miniko yataklar, microfit yatak koruyucular ile de bebeğinizin yatağı her zaman temiz kalacaktır.

2019 yatas yeni dogan yatagi juno
2019 yatas yeni dogan yatagi juno

Yataş juno yeni doğan bebek yatağı modeli ise yatağın yüksek baş kısmında bulunan özel oyuntusu sayesinde bebeğin kafa şekilini korurken, aynı zamanda yeni doğan bebeklerin en önemli sağlık sorunu olan reflü şikayetlerini de engelliyor. Yatağın ortasında bulunan güvenlik karın bandı ise bebeğin hareketini kısıtlamadan güvenli ve rahat uyumasını sağlıyor.


2019 yatas juno bebek yatagi modeli
2019 yatas juno bebek yatagi modeli

Yataş markasının yeni doğan bebekler için tasarladığı bir başka güvenli yatak modeli ise First Dream, anne karnında hissi uyandıran adeta bir yuva görünümlü olup hem kendi yatağınıza alabilir hem de istediğiniz her yere taşıyabileceğiniz harika bir yataktır.

2019 yatas fırst dream yeni doğan bebek yatagi modeli
2019 yatas fırst dream yeni doğan bebek yatagi modeli

Yataş bebek yataklarının tümü bebek vücut ergonomisine uygundur ve visco elastik süngeri, pocket yay sistemi ile bebeğinize güven içinde uyumasını sağlar. Sizler için yataş bebek yatağı modelleri arasın dan seçtiğimiz yedi popüler modeli inceledik.

2019 yatas agu bebek yatagi modeli
2019 yatas agu bebek yatagi modeli

Yeni doğan bebeğiniz için en kaliteli ve güvenli yatak modelleri ni merak ediyorsanız sizlere önerimiz yataş bebek yataklarını görmeden başka modellere bakmayın olacaktır. İnceleyerek bebeğinizin odasına kalite konfor katacak mobilyaların bulunduğu Yeni Sezon 2019 Bellona Bebek Odaları konumuza da bir göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2019 Yenilikçi Modern Genç Odası Dekorasyonları başlıklı makalemizde 2019 Yenilikçi Modern Genç Odası Dekorasyonları ve genç odası dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Sayfalar 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20