2020 Dekoratif 3D Resimli Epoksi Zemin Kaplaması Modelleri
Dekorasyon

2020 Dekoratif 3D Resimli Epoksi Zemin Kaplaması Modelleri


Evinizin zemini için sıradan olmayan çok farklı bir ürün düşünüyorsanız sizlere 2020 Dekoratif 3D Resimli Epoksi Zemin Kaplaması Modelleri ni mutlaka görmenizi ve sonra karar vermenizi öneririz. Epoksi Zemin Kaplaması Modelleri 3d teknolojisi gerçekçi resimler ile inanılmaz bir görüntü sergiliyor.

2020 Dekoratif 3D Resimli Epoksi Zemin Kaplaması Modelleri

Bu tarz üç boyutlu resimler için her ne kadar büyük ve geniş alanlara gerek duyulduğu söylense de seçeceğiniz resimlerin doğru boyutlarda olması dar ve küçük alanlarda bile ne kadar etkili olduğunu sizlere kanıtlayacaktır. Söz konusu ev zeminleri olunca daha çok mutfak, banyo ve koridor gibi alanlarda tercih ediliyor. Ancak bir çok ev dekorasyonun da çocuk odaları, salon ve odalar da bile son derece başarılı olduğunu görüyoruz. Epoksi zemin kaplamaları son yıllar da bir hayli popüler oldu diyebiliriz. Tabi ki bu harika uygulama sadece zeminlerde değil duvarlar ve tavan dekorasyonlarında da inanılmaz bir görsel şölen yarattı diyebiliriz. Bazı dekorasyonlar da sadece arka fon veya bir alan için epoksi kaplama uygulanırken , bazı dekorasyonlar da ise adeta bir bütünlük sağlanmış tavandan duvarlar ve zemine kadar bir resmi devamlılık yaratacak şekil de uygulamışlar.


Yaşam alanlarımız da zaman zaman değişiklik yapma ve yenileme gereği duyarız. Özellikle de ev konusunda zaman geçtikçe evin kendini yenilemesine ihtiyaç duyulur, eskiyen zeminler, tavanlar ve duvarlar yenilendiği zaman inanılmaz büyük bir değişiklik yaratır. Yeni bir ev dekore ederken veya da bir evi yenilerken özellikle zemin dekorasyonları konusunda çok hassas davranırız. Evin dekorasyon tarzını belirleyen, kalitesini ve değerini gösteren, ev sahibinin zevkini ortaya çıkaran zemin kaplama seçimi çok önemlidir. Evinizin zemin kaplaması seçimini evin genel olarak mimari stiline ve daha sonra da içinde yapmayı düşündüğünüz dekorasyona uygun seçmelisiniz.

Sizler için evinizin tüm alanlarının zeminlerin de zevkle kullanmak isteyeceğiniz epoksi zemin kaplaması modelleri ni seçerek bir araya getirdik inceleyebilirsiniz. İnceleyerek sizlere alternatif çözümler olarak sunulan 2020 Tarz Yaratan Mekanlar İçin Bien Seramik Modelleri konumuz da ilginizi çekebilir.

Bir önceki yazımız olan 2020 Sezonu Rengarenk Desenli Ege Seramik Koleksiyonu başlıklı makalemizde Ege Seramik Koleksiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Sayfalar 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Bir cevap yazın