Hakkımızda

Dekorweb.com ilham veren ev dekorasyon fikirlerini ve ev hayatını kolaylaştıran renkli önerileri takipçileri ile paylaşmak amaçlı kurulmuş bir ev dekorasyon sitesidir. Dekorweb.com , site üzerinde yer verdiği, dekorasyon, mobilya, aksesuar, ev tekstili, ve aydınlatma kategorilerine ait en güncel tasarımları, haberleri ve yeni trendleri takip eden ve bilgi veren bir platformdur.

Site üzerinde yer verilen tasarımlar sadece tanıtım amaçlı eklenmiştir ve marka sahipleri ile bir ilişkimiz bulunmamaktadır. Bir çok farklı ev dekorasyon tarzı ve detayları hakkında takipçilerine ilham vermeyi hedefleyen Dekorweb.com , içerisinde barındırdığı tüm konuları alanında uzman yazarlar tarafından oluşturulmuştur.

Milyonlarca kişinin ortak zevki olan ev dekorasyonu adına yenilikçi ve trend fikirleri takipçileri ile paylaşmayı amaç edinmiş olan Dekorweb.com , site içinde yer verdiği yada tanıttığı ürünler ve görselleri marka sahiplerine aittir. Hayatı kolaylaştıran dekoratif fikirleri, her yeni yılın beraberinde getirdiği ev moda trendlerini ve kişisel dekorasyon önerileri sunmayı hedefleyen Dekorweb.com aynı zamanda takipçilerinin değerli fikirlerini, önerilerini ve dekorasyon fikirlerine site içerisinde yer vermektedir.

Bize ulaşabileceğiniz E-posta adresimiz;

[email protected]