L Salon Dekorasyonları İçin Kullanışlı Öneriler 2020
Salon

L Salon Dekorasyonları İçin Kullanışlı Öneriler 2020


Salonunuz da hem bütünlük sağlayacak hem de kullanışlı bir ortam oluşturacak L Salon Dekorasyonları İçin Kullanışlı Öneriler 2020 yılının trend yenilikleri ile sizin evinizin L şekli salonun da son derece etkileyici bir dekor yaratacağınızı söyleyebiliriz. L Salon Dekorasyonları genel olarak iki farklı bölüm oluşturacak şekil de dekore ediliyor.

L Salon Dekorasyonları İçin Kullanışlı Öneriler 2020

Bu tarz L şeklindeki bir salonu dekore ederken salonu iki farklı amaç için kullanmak aslında sıkıntı değil daha çok işinizi kolaylaştırabilir. L salonun bir bölümü oturma odası diğer bölümü ise yemek odası olarak ayrıştırılabilir. Eğer siz salonda yemek odası dekore etmeyi düşünmüyorsanız, bu ikinci bölümü ikili sohbet köşesi veya da çalışma köşesi olarak dekore edebilirsiniz. L Salonunuzu her ne kadar iki ayrı bölüm olarak kullanacak olsanız da salonun duvarlarının ve zeminin aynı renkte ya da en azından birbirini tamamlayan renklerde olmasına mutlaka özen göstermelisiniz. Bu tarz renk uyumu salonda bütünlük sağlayabilmek önceliğiniz olmalıdır.


Bu nedenle de duvarlar ve zeminde renk uyumu ve salonun genelinde tekrar eden desenler anahtar uygulama olmalıdır. Desenler gibi bir tablo veya aksesuar serisini de salonun genelinde kullanmak da aynı dekoratif etkiyi sağlayacaktır. Salonunuz için seçtiğiniz dekorasyon tarzı ise mekanın genelin de hakim olmalıdır. L salonun bir bölümünde modern tarz dekorasyon, diğer bölümünde klasik tarzı yan yana getirmek yerine tamamında modern veya klasik gibi bir dekorasyon tarzı uygulanması olumlu sonuçlar verir. Bu tarz bir dekorasyonda yerden tasarruf etmek niyetiyle mobilyaları mutlaka duvarlara dayamak zorunda olduğunuzu düşünmeyin.

Bazen iki ayrı bölümü yaratırken koltuklar veya kitaplık gibi mobilyalar dekorasyonu tam ortadan bölmek, ayrı alanlar yaratmak için gayet güzel çözümler sunabilir. L salonlar için farklı bir dekor oluşturmanıza yardımcı olacak incelemenizi önereceğimiz Farklı Alanlar Yaratmak İçin 2020 Dekoratif Seperatör Modelleri konumuz ilginizi çekebilir.

Sayfalar 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Bir cevap yazın